Aşk Büyüsü

Aşk, her kadının her erkeğin aradığı mutlu olacağını düşündüğü ve hayatına şekil verdiği bir heyecan durumudur. Aşık olmayı isteyen bireyler hayat koşulları, kişilik yapıları ve daha birçok nedenden dolayı aşık olamamaktan şikayet eder. Aşık olmak isteyenler için ise aşk büyüsü söz konusudur. Gönül ilişkilerinde başarısız olan kişiler bir süre sonra başka yollara başvurur. Yapacak bir şey olmadığında başvurulan büyülerden olan aşk büyüsünü kullanır.

Aşk büyüsü, bir kişinin aşık olması ya da aşık olduğu kişinin kendisine aşık olması amacı ile yapılır. Aşk büyüsünde hoca ya da medyum iki kişinin de tüm bilgilerini alır. Bu bilgilere göre ilgili büyüyü uygular. Fakat büyü aşk büyüsü de olsa yanlış bir işlem sonucunda zararlı da olabilir. Aşk büyüsü aşık olmak ve aşık olunmak içindir.

Büyüler geçmişten günümüze karşımıza çıkan ve kendini geliştirmiş alanlardan birisidir. Karşı tarafa zarar uğratması durumları da söz konusu olsa kadın erkek birçok kişi aşk büyüsü yaptırır. Tarihi kalıntılarda belirlenen büyü merakı aşk büyüsünde daha fazla yoğunlaştığını gösterir. Mutlu olmak ve mutlu etmek amacı ile aşk büyüsü yaptırılır. Tarihte ilk olarak aşk büyüsünü kimin hangi toplumun yaptırıldığı bilinmemektedir. Fakat bilinen tarihler öncesinde de kişilerin bu büyüler ile birbirlerine zarar verdiği de görülmüştür.

Aşk Büyüsü İle Beraber Yapılan Büyüler

Büyülerde kişilerin amaçları oldukça önemlidir. Günümüzde yapılan büyüler olarak birçok derde çare şeklinde düşünülür. Aşk büyüsü ile birlikte, kısmet açma büyüsü, ve daha birçok farklı büyü çeşidi yer alır. Büyüler olarak amaçlara göre aşağıdaki büyüler yaptırılır.

Büyüler;

-Bekar kimselerin evlenmelerine mani olmak ya da evlenmelerini sağlamak amacı ila yaptırılan büyü,

-Bir evli çiftin arası iyi olsun diye ya da araları açılsın diye yapılan büyü,

-Kadın ya da erkeğin çocuğu olsun ya da olmasın diye yapılan büyü,

-Bir çiftlin ayrılması için yapılan büyü,

-Kadın ya da erkeğin eşine bağlı ve sadık olması için yapılan büyü,

-Bir kişinin hastalığının iyi olması için yapılan büyü,

-Bir kişinin hasta olması ya da ölmesi için yapılan büyü,

-bir havyanın sütten kesilmesi ya da daha fazla süt vermesi için yapılan büyü,

-bir kişinin tarlasının ya da ektiği bir yerin verimsiz ya da verimli olması için yapılan büyü,

-bir kişinin işlerin açılması ya da tamamen işsiz kalması için yapılan büyü,

Ve daha birçok şekildedir. Bu büyüler de genel amaç kişilerin karşı taraftan beklentilerini ve isteklerini gerçekleştirme şeklidir.

Büyünün Kişilere Etkisi

Büyü yaptırılan kişilerde birçok farklı şekil ve psikolojik bozukluk görülür. Büyü yaptırılan kişide istenen durum söz konusu olsa da farklı hasta durumlar görülebilir. Bilinen durum ise büyü yaptırılan kişinin ruhen asla iyi olmamasıdır.

-Rüyada kendisini köpek yılan gibi hayvanlar olarak görme,

-Geceleri hiçbir hastalığı olmasa da göğüs ağrısı yaşama hali,

-Aşırı derecede hiçbir iş olmasa da yorgunluk ve sinirlilik hali,

-Tedirgin olma hali, sürekli bir uyuşukluk hissetme hali,

-Yolda yürürken sürekli takip ediliyormuşluk hissi hali,

-Sürekli korku dolu rüyalar görme durumu şeklindedir.

En sıklıkla görülen rüya halleri olan bu durumlardan kurtulmak için ise büyünün çeşidini bilen ayrıntılı konuya hakim medyum ya da hoca bulmak gereklidir. Büyünün bozulması da büyü yaptırmak kadar özenli bir durumdur. Bu nedenle de her ikisinde de bilinen tecrübeli bir kişi bulunması gereklidir. Doğru bir şekilde uygulanan büyü bozumu kişiyi normal hayatına döndürür.

Aşık Etme Büyüsü

Aşık olmak gayet doğal bir durumdur. Her insan hayatı boyunca mutlaka bir kişiye karşı bağlılık duygusu ve aşık olma durumu yaşar. Buraya kadar hiçbir sıkıntı olmazken esas durum aşık olduktan sonra karşı tarafında size karşı aynı duyguları besleyip beslemediğini bilmeniz gerekir. Eğer ki hayatınızda olan kişi arkadaşlığınızın başladığı dönemlerde size ilgi duyuyor sonrasında ise ilgisi azalıp farklı kişilere kayıyorsa böyle durumlarda ilk günkü bağlılığını ve aşk duygularını tekrardan harekete geçirmek için birtakım manevi reçetelere başvurabilirsiniz. Fakat karşınızdaki kişiyi tanımıyor sadece platonik olarak seviyor ve onun da size bağlılık duymasını ve aşık olmasını istiyorsanız bu anlamda alanında uzman bir medyumdan sağlıklı şekilde danışmanlık almanızda fayda vardır.

Aşık Etme Büyüsü Kimlere Yapılmalıdır?

Aşık etme büyüsü uzun yıllardır birini sevip, hoşlanan kişinin karşı taraftan duygularına karşılık bulamayınca sevdiği kişiye yaptırdığı manevi uygulamalardan birisidir. Aslında bu tür konularda büyü çalışmalarına ağırlık vermek pek doğru olmasa da bazı durumlarda yapılabiliyor. Eğer ki karşı taraf size umut verip bir başkasına gidiyorsa o zaman böyle manevi çalışmalara ihtiyaç duyulabilir. Aşık etme büyüsü genel itibariyle kişinin çok fazla sevdiği ve adeta taparcasına aşık olduğu kişileri kendilerine bağlamak isteyen kişiler tarafından yaptırılır. Özellikle evli olan çiftlerden birinin zamanla karşı tarafa olan soğukluğunun giderilmesi için ve yuvanın tekrardan toparlanabilmesi için eşlerden birine aşık etme büyüsü uygulanabilir. Böylelikle eşlerin birbirlerine olan bağlılığı ve sadakati artar. Fakat her zaman söylediğimiz gibi işinde uzman profesyonel çalışmalar yapan hocalardan yardım alınmalı kendi başınıza bu uygulamaları yapmaktan kaçınmalısınız.

Aşık Etme Büyüsü Hangi Aşamalarla Yapılır?

Aşık etme büyüsü genel anlamda karşı tarafın da size aşık olmasını ve ömür boyu bağlı kalmasını sağlayabilmek istediğiniz durumlarda başvurabileceğiniz çalışmalardandır. Bu uygulama belli aşamalardan geçerek uygulanabilir. Bu büyü çalışmasını evde de rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Fakat kişinin kendinden emin olarak belirli usullerle bu uygulamayı yapması gerekmektedir. Dolayısıyla büyü uygulamalarını doğru ve eksiksiz uygulamak oldukça önemli olup riske atmamalı ve alanında uzman bir medyumdan destek alınmalıdır. Bu aşamalar şu şekildedir:

*Büyü Cuma akşamları mutlaka 12 den sonra uygulanmalı ve sessiz odada uygulanmalıdır.

*Kişi gül yağı ile duş alarak vücudunu tam olarak arındırmalıdır.

*Odada pembe bir mum yakılmalı ve oda pembe güllerle süslenmelidir.

*Mum yakılmasının ardından kişi kim için büyüyü uyguluyorsa ona niyet ederek büyü çalışmasını yapmalıdır.

Tüm bu uygulamaları ve ritüelleri yaparak kısa zaman içinde olumlu sonuç için beklenmelidir. Genellikle uygulama doğru yapıldığında bir hafta içinde başarılı geri dönüşler alınmaktadır.

Aşık Etme Büyüsü Uygulanan Kişi Nasıl Davranışlarda Bulunur?

Aşık etme büyüsü uygulanan kişi normal davranışlarının yanı sıra hayata toz pembe bakmaya başlar. Bu kişiye büyü uygulandığında ortalama olarak bir hafta içinde olumlu davranışlarda bulunmaya başlar. İlişkinizde canlanma ve aşk duygusu artar. Sık iletişim başlar. Bu kişi sürekli olarak büyü uygulatan kişiyi düşünür, sık olarak rüyasında o kişiyi görmeye başlar. Kişi kısa zamanda aşık olduğu kişiyle iletişime geçerek o kişiyi görmek ister ve yüz yüze görüşmek için harekete geçer. Dolayısıyla aşık etme büyüsü kısa zamanda oldukça başarılı şekilde etki eder.

Aşık Etme Büyüsünü Bozabilmek Mümkün müdür?

Elbette aşık etme büyüsü bozabilmek mümkün olabilmektedir. Genellikle ikili ilişkilerde taraflardan birinin tercih ettiği uygulamalardan olan büyü çalışması gerçek bir hoca tarafından yapılacak uygulamalarla sonlandırılabilir.

Open chat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?


Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?