Ayırma Büyüsü, Evli Çifti Ayırma, Sevgiliyi Ayırma, Sevenleri Ayırma, Ayırma Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?


Değerli kardeşlerim; uzun yıllardır ayırma muskaları alanında sizlere destek veriyorum. Ayırma muskaları ile ilgili her türlü sorularınızı hemen bu makalenin altında bulacağınız mail adresinden bana yazarak sorabilirsiniz.

Ayırma muskası eşlerin kendi arasında hiç bir sürtüşme ve tartışma çıkmadan ayrılmalarını sağlıyor. Bu şekilde cehenneme dönen ilişkilerden ya da umutsuz evliliklerden kolayca kurtulmak mümkün.

Bu makalemde sana ayırma tılsımı hakkında merak ettiğin her şeyi açıklayacağım. Burada olduğuna göre bu konuyu merak ediyor olmalısın. Ben sana bu konuda fener olacağım. Sana yardımcı olmak için buradayım. Şimdi arkana yaslanıp dikkatlice okumanı istiyorum.

Eminim sende sevdiğini başka biriyle paylaşmak istemiyorsun. Bu konuda seni suçlayamam çünkü hiç kimse sevdiğini başkasıyla paylaşmak istemez. Bu sana acı veriyor olmalı ve bu işi birlikte çözeceğiz. Sadece ecele etme ve okumaya devam et.

Eşleri ayırma muskası, kısa zamanda hedefine ulaşmak isteyenler için ideal bir yoldur. Artık toplumun neredeyse yarısı sorunlu ilişkilerin pençesinde adeta ne yapacağını bilemez durumda sürüklenip gidiyorlar. Bizde bir söz vardır ”kanser olan el kesilir  ” diye. İnsanlar mutlu olmak için ilişki kurarlar ve yatırımlarını buna göre yaparlar.

İlişkileri ayakta tutmak için kişisel özveri çok önemlidir ama bazen ne kadar emek verilmiş olsa da mutluluk yakalanmaz. Bunun sebebi yanlış partner seçmek olabilir ya da sevdiğinle senin aranda problem yaratan başka faktörler olabilir.

Bu faktörlerden birisi de sevdiğin insanın başka birini sevmesi ya da sevdiğinin kişinin evli olması olabilir. Bu sorunlarla sık sık karşılaşan bir medyum olarak içinde bulunduğun çıkmazı çok iyi görebiliyorum. İnsanlar bana gelerek bu sorunlarından hızlıca kurtuluyorlar.

İçindeki aşk acısını görüyorum çünkü sevdiğine tam anlamıyla sahip değilsin. Belki onun sevmediği bir eşi var ve sen bu duruma katlanmak istemiyorsun. Sevdiğinle mutlu bir yuva kurmayı hayal ediyorsun. Hayata sadece bir kere geldin ve sen de herkes gibi mutlu bir hayatı hak ediyorsun.

Karı kocayı ayırma muskası sayesinde sevdiğin insanla mutlu bir evlilik yapabilirsin. Evlilikler insanların mutluluklarını paylaştıkları ortamları yaratmalı. Bir yuvayı sıcak yapan o yuvanın içinde yaşayan eşlerin birbirlerine verdikleri değerle eş orantılıdır.

İnsanların çoğu evlenirken eşlerini bilinçli olarak seçmezler. Onların yerine eşlerini genelde aileleri, anne ya da babaları seçerler. Bu çok büyük bir hata çünkü bireyin kendisi evleneceği insanı seçmelidir. Geçmişte anne ya da babası tarafından evlendirilmiş olan insanların mutlu olmaları neredeyse imkansız.

Evlilik ilişkisi pazardan domates almak gibi bir şey değildir. Eğitimsiz insanların bu hataya daha çok düştüğünü görebilirsin. Seçimler sonuçları doğurur ve bugün her ne başımıza gelmiş ise bunun sebebi geçmişte aldığımız kararlara bağlıdır.

Ayırma tılsımı, insanlara yeni umut kapıları açarak onların mutluluklarına giden yolda adeta bir anahtar rolü oynar. Yeni kapıları açmak için bu anahtarı kullanman gerekebilir. Mutluluğun tek bir anahtarı olmadığını bilmen gerekir. Hayatın içinde zor durumlarla karşılaşabilirsin ama her zaman farklı çıkış kapıları olduğunu unutmaman gerekir.

Ayırma Muskası

Seven bir insan sevgisini korumak için ne gerekiyorsa yapmak zorunda zira sevdiği insanı başkasına kaptırabilir. Belki sende ilişkini ayakta tutmak için büyük emek verdin. Mutlu bir gelecek için ne yapman gerekiyorsa hepsini yaptın. Tüm insan çabalarına rağmen bir türlü sevdiğin insanla evlenemedin.

Muhtemelen sevdiğin kişi evli ya da onun başka bir ilişkisi var. Bu durumda ayırma muskası tam olarak senin ihtiyacını karşılayacak. Büyük umutlarla başladığın ilişkini onunla evlilik yaparak taçlandırmak istiyorsun. Fakat arada bazı problemler var ve sen bunlardan kurtulmak istiyorsun.

Aşk ilişkilerini korumak için bazen tedbirler almak zorunda kalabilirsin. Mutlu bir geleceğe giden yolda senin yoluna engel olanlar olacaktır. Senin yapman gereken duygusallığı bırakıp radikal çözümleri hayata geçirmek olmalı.

Güçlünün ayakta kaldığı bir sistemin içinde yaşıyoruz. Ayakta kalıp yoluna devam etmek için her zaman doğru kararlar almak gerekir. Yanlış verilen kararlar, geç atılan adımlar ve alınan yanlış duygusal kararlar neticesinde büyük acılarla karşı karşıya kalabilirsin.

Bu dünyada gerçek huzura kavuşmak için bazen bedeller ödemek gerekir. Sen bu bedelleri ödemediğin sürece asla rakiplerinle mücadele edemezsin. Sahip olduğun mutluluğu başkasına kaptırmamak için gerekli radikal adımları atman gerekir. Sevdiğin insanlar bütün hayatını paylaşmaya hazır isen yapman gereken senin için risk oluşturan insanları pasif hale getirmek.

Ayırma muskası tam olarak bu sorunlarla karşı karşıya kalmış insanlara çıkış yolu sağlıyor. Kendi geleceğini garanti altına almak istiyorsan bunu çok geç kalmadan yapman gerekiyor. Aksi halde ileride çok geç kalmış olabilirsin. Vaktinde yapılan işler ileride pişman olmamak için iyidir.

Bu nedenle kararlarını hızlıca almalısın, senin mutluluğuna engel olan insanları sevdiğin kişiden uzaklaştırman gerekiyor. Kendi sevdiğin insanla birlikte güzel bir yuva kurma hayalin varsa, bunu başarmak için risk oluşturan diğer kişilere karşı önlem almalısın.

Ayırma Muskası Nasıl Yapılır

Sana ayırma sihri nasıl yapılır bunu anlatmak istiyorum çünkü senin için son çare rakibin olan kişiyi devre dışı bırakmak. Eğer sen rakibini tehdit olmaktan çıkarmazsan emin ol kazanan o olacaktır. Bunu istemiyorsun ve bu mücadeleyi kazanmak istiyorsun. Zaten bu makalemi okuma sebebin de tam olarak bu nedenden ötürü.

İki kişiyi ayırmak için yapılan muskalarda şu bilgilere ihtiyaç olacak:

 • Kişilerin isimleri
 • Kişilerin soyisimleri
 • Kişilerin doğum yılları
 • Kişilerin anne adları
 • Eğer varsa bu kişilerin resmi (resim yoksa sorun olmaz)

Ayırma sihri yapmak için yukarıda yazdığım bilgiler yeterli olur. Bu tılsımın genelde 1 hafta içinde kusursuz bir şekilde hazırlanabilir. Yaklaşık 7 gece tılsımı hazırlamak için yeterli zamandır. Bazı hocalar emek vermeden yaptıkları için maalesef sonuç almakta başarısız olabiliyor.

Eşleri Ayırma Muskası

Genel olarak bu muska kuralına uygun olarak yapılırsa, eşlerin çok kısa bir süre sonra ayrılmaları kaçınılmazdır. Evlileri ayırma muskası son derece hızlı ve güvenli bir şekilde çiftlerin problem yaşamaksızın boşanmalarına sebep olur.

Örneğin sevdiğin erkek ya da kadın eğer evliyse bu senin için büyük bir sorun olacaktır. Bunun son çaresi muska yaptırmaktır. Sevdiğin kişi eşinden boşanmak istiyor olabilir ama bu konuda cesareti olmayabilir. Bu nedenle sizin ilişkiniz sürekli aslıya alınıyor olabilir.

Genelde boşanma kararı almak her erkekler hemde kadınlar için kolay değildir. Sevdiğin kişide eşinden ayrılmak istediğini sana söylüyor ama bir türlü icraata geçmiyor olabilir. Ayrılma konusunda söylediklerini eyleme geçirmiyor olabilir. İşte bunun çözümü kesinlikle eşleri ayırma muskası yaptırmaktan geçiyor.

Ayırma Muskası Belirtileri

İki kişiyi ayırmak için muska yapıldığı zaman kişiler üzerinde oluşan ayırma sihri belirtileri nasıl meydana gelir. Ayırma muskasının belirtileri aşamalı olarak nasıl ortaya çıkar cevabı aşağıda bulacaksın.

 

 • Çiftler ilk bir kaç gün içinde artık karşılıklı olan duygularını kaybetmeye başlar.
 • İlk haftanın sonunda içlerindeki birlikte yaşama isteği tamamen ortadan kalkar.
 • İlk 7 gün sonunda kendi içlerinde ayrılmaktan söz etmeye başlarlar.
 • Artık 10. günün sonunda sakin bir şekilde ayrılma kararı verilmiş olur.
 • İkinci haftanın sonunda artık bu yola devam edilemeyeceği kabul edilir.
 • Ve üçüncü hafta ayrılmak için gerekli adımları devreye sokmak için harekete geçerler.
 • En geç 30 gün sonra artık karar alınmıştır ve ayrılık işlemlerine başlanmıştır.

Sevenleri Ayırmak İçin Muska

Biliyor musun? Seni çok iyi anlıyorum. Bazen düşünüyorsun acaba yaptığım doğru mu diye! Ama emin ol bazen hayat bu kadar kolay değil. Hayatın zorlukları var. İlişkilerde de zaman zaman bu zorluklar karşımıza çıkabilir. Bazen karar vermek o kadar kolay olmayabilir. Sevenleri ayırma muskası sana bu konuda yardımcı olabilir.

Şöyle düşünmeni istiyorum; zaten kısa bir hayatın var. O halde neden mutlu olmayacaksın? Güzel bir yaşam sürmek seninde diğer insanlar gibi hakkın. Neden sevdiğin için mücadele etmeyeceksin ki?

Bu çok normal, eğer birine gönül verdiysen onu kazanmak için emek vermelisin. Hatta biri senin kalbini yaraladıysa ve başkasına gittiyse sevenleri ayırma muskası yaptırmak için elinde yeterli neden vardır demektir.

Daha önce sana vaatler veren kişi bir anda değişerek seni ortada bıraktıysa yapman gereken ona bunu ödetmektir. Eğer başka biri için seni terk edip gitmişse daha önce sana verdiği sözlerin hesabını ödemesi gerekir. Başka birini seviyorsa o zaman sevenleri ayırma muskası senin sorununa çözüm getirebilir.

İki Kişiyi Ayırma Sihri

Kalbini kıranları affetmek elbette iyidir ama sürekli affetmeye devam edersen her zaman üzülen taraf olacağını unutma. Bunu sana hatırlatmak isterim, hayat çok kısa ve mutlu olmak için yeterince zamanın olmayabilir. İki kişiyi ayırma tılsımı yaptırmak sevdiğine tekrar kavuşmak için iyi bir şans olabilir.

Her gün hayatından bir gün kaybediyorsun. Gerçekten hayal ettiğin hayat acaba ne kadar uzakta? Hiç düşünüyor musun bunları? Henüz yaşarken, henüz nefes alırken neden sevdiğin insanla birlikte olmayasın? Mutlu olmak senin de hakkın değil mi?

Sana gelecek vaatleri verip sonra seni ortada bırakın, sana bir çöp muamelesi yapan kişiye bir ders vermeyecek misin? Eğer hala seviyorsan bunun için savaşmak zorundasın. Pes etmek doğru olmaz, sevdiğini geri kazanmak için gerekirse savaşacaksın.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?