Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Duası, Büyü Bozma Yöntemleri, Yapılan Büyü Nasıl Bozulur


İlginizi Çekebilir: https://www.buyucesitleri.net/ask-ve-asik-etme-buyusu/


Değerli kardeşlerim: Sizden tek bir ricam olacak. Lütfen yazdıklarımı dikkatlice okuyun çünkü sizin için çok faydalı bir makale hazırladım. Bu nedenle 5 dakika işlerinizi bir tarafa bırakıp yazdıklarımı dikkatinizi okumanız gerekiyor.

Büyü bozmak gerçekten derin bilgi gerektirir fakat kolay yapılan muskaları çözmek sanıldığı kadar zor değildir. Konuya girmeden önce hatırlatmak isterim, sihir bozdurmak isteyenler benimle iletişime geçebilir. Bu sayfanın hemen sonunda mail adresimi bulacaksınız.

Şimdi sizlere bir kaç tane kolay sihir bozma yöntemi öğreteceğim. Bu yöntemleri yaparak sadece basit sihirleri çözebilirsiniz. Fakat profesyonel bir muskacı tarafından yapılan muskanın, aynı şekilde profesyonel bir hoca tarafından bozulması gerekir. Bunu aklımızdan çıkarmadan şimdi sihir nasıl bozulur konusuna geri dönelim.

Büyü Nasıl Bozulur

Aslında hepimiz farkında olsak da olmasak da bazı güçlerin tesiri altında yaşıyoruz. Bu güçler bizi tamamen çevrelemiş durumda. Hayatımıza etki eden çok sayıda etken var ve bu etkenlerin en korkuncu sihir yoluyla meydana geliyor.

Çeşitli sihir bozma teknikleri kullanarak en zor tılsımlar bile bozulabilir. Önemli olan doğru sihir bozma yöntemlerini bilmek ve bu teknikleri eksiksiz olarak uygulamaktır. Ayrıca kara muska nasıl bozulur başlıklı makalemi ya da papaz muskası nasıl bozulur başlıklı yazılarımı da okumanızı tavsiye ederim.

 • Sirke ile sihir bozma yöntemi.
 • Tuz ile sihir bozma yöntemi.
 • Şeker ile sihir bozma yöntemi.

Yukarıda yazdığım 3 farklı sihir bozma yöntemini şimdi açıklayacağım. Öncelikle sirke ile nasıl sihir bozulur bunu anlatacağım. Sirkenin kendine has özellikleri var bu nedenle üzerimizdeki negatif etkilerden kurtulmak için bazen sirke kullanmak gerekir.

Sirke ile muska nasıl bozulur?

Peki sirkeyle sihir bozmak için hangi malzemelere ihtiyacımız olacak? Öncelikle bir şişe içinde üzüm sirkesi, 1 adet limon ve 1 tane beyaz kağıt ile kaleme ihtiyacınız olacak. Bu malzemeleri tedarik ettiyseniz şimdi sihir bozma tarifine geçebiliriz.

 

Herkesin evinde mutlaka plastik bir leğen vardır. Bu leğenin yarısına kadar su dolduralım ve üzerine daha önce hazırladığımız şişenin içindeki üzüm sirkesini ekleyelim. Ardından limonumuzu ortadan ikiye keserek iki parçaya ayıralım.

İki parçaya ayırdığımız limonun sadece yarısını yani bir parçasını kullanacağız, limonun diğer parçasını dolabınıza kaldırabilirsiniz. Şimdi sağ elimize yarım limonu alarak sirkeli suyumuzun içine bir kez ihlas suresini okuyarak sıkalım. Limon sağ elle sıkılırken ihlas suresini okumayı sakın unutmuyoruz çünkü bu karışımın doğru yapılması için bu adım son derece önemli.

Sıvı karışımı hazırladıktan sonra kalem ve kağıdı elimize alıyoruz. Muska kime yapılmış ise bu kişinin adını, soyadı, anne adını ve doğum yılını kağıdın üzerine yazıyoruz. Daha sonra üzerine sihir yapılan kişinin ismini yazdığımız kağıdı sirkeli suyun içine bırakıyoruz.

Ortalama 15 dakika sonra sirkeli suyun içindeki isim yazılı kağıdı çıkararak temiz bir yere koyarak 1 gün kurumasını bekliyoruz. Fakat daha bu sirkeli suyun evin etrafına dökülmesi gerekir. Muska yapılan insan nerede yaşıyorsa, onun yaşadığı evin etrafına bu suyun dökülmesi önemli bir ayrıntıdır.

Bu işlemlerden sonra 1 gün boyunca kurumaya bıraktığımız kağıdımız eğer tamamen kurudu ise metal bir kabın içine konularak mum yardımı ile yakılmalı. Kabın içinde kalan külleri sabah güneç doğar doğmaz yaşanılan evin en faz 100 metre uzağında temiz bir alana serpiştirmek gerekir.

Artık sonuç almak için beklemek gerekir, ortalama 2 haftalık bir süreçten sonra üzerinde sihir olan kişi tamamen bu etkiden kurtulur.

Tuz ile Yapılan Büyü nasıl bozulur?

İkinci metot olarak tuz ile nasıl sihir bozulur şimdi bunu öğrenelim. Tuz yakıcı ve aynı zamanda koruyucu elementlere sahiptir. Bu nedenle çoğu zaman muska bozulurken tuz kullanılır. Tuz kullanarak nasıl büyü çözülür bunu öğrenelim.

İlk olarak size gerekli olacak malzemeleri yazıyorum. 250 gram kadar kaya tuzu, 1 litre su, 30 cm normal beyaz renkte ip.

Derin bir kabın içine ilk olarak elimizdeki 1 litre suyu boşaltıyoruz. Hemen ardından kaya tuzunu suyun içine koyup 10 dakika bekliyoruz. Kaya tuzu biraz eridikten sonra birer kere Felak ve Nâs surelerini okuyoruz.

Sureleri okuduktan sonra daha önceden hazırladığımız beyaz ipliğe 3 adet düğüm atıyoruz. Dikkat edin düğüm sayısı sadece 3 olacak. Düğüm yaptığımız ipi bu suyun içine bırakıyoruz. Ve ardından tekrar bir kere Felak suresini okuyoruz.

Bu suyu ve suyun içindeki ipi 24 saat bekletiyoruz yani bir gün ip bu suyun içinde kalacak. Ertesi günü ipi suyun içinden çıkararak 1 saat kurumasını bekliyoruz. İp kuruduktan sonra ipin üzerine çok az ispirto dökerek ipin yanmasını sağlıyoruz. İp tamamen yandıktan sonra küllerini yaşadığınız evin etrafından yakın bir yere serpiyoruz.

Leğende kalan suyu da temiz bir toprak alana döküyoruz. Bu ritüeli tamamladıktan sonra üzerinde sihir olan kişi kötü enerjilerden tamamen korunmuş olur. Bu tekniği daha önce deneyen çok fazla insan başarılı olmuştur.

Şeker ile sihir nasıl bozulur?

Üçüncü ve son yöntemimiz şeker ile nasıl sihir bozulur bunu öğrenelim. Şekerle muska bozarken şu malzemelere ihtiyaç duyacağız. 250 gram toz şeker, 1 litre su ve 5 adet buğday tanesi.

Şimdi adım adım uygulamayı yapmaya başlayabiliriz. Evinizde bulunan herhangi bir tencerenin içine 1 litre suyumuzu boşaltıyoruz ve ocağımızın altını yakıyoruz. Yaklaşık 5 dakika suyun kaynamasını bekliyoruz.

Tencerenin içindeki suyumuz kaynadıktan sağ elimizin içine daha önce hazırladığımız 5 adet buğday tanesini koyuyoruz. 2 kere Felak suresini okuyup sağ avucumuzun içindeki buğdayların üzerine bir kez üflüyoruz.

Okunmuş buğday tanelerini kaynayan suyun içine atıyoruz ve ocağın altını kapatıyoruz. Buğday taneleri ocağın altı kapatıldıktan sonra yaklaşık 2 saat sıcak suyun içinde bekletilecek. 2 saat sonra suyun içimdeki buğday tanelerini çıkartıp toprak bir alana hafifçe gömüyoruz.

Bu işlemler yapıldıktan sonra yaklaşık 1 hafta sonra sihir bozma işlemi etkisini göstermeye başlayacak. Kendisine muska yapılan kişinin üzerindeki lanetler kalkacak ve bu şekilde yapılan sihir çözülmüş olacak.

Yapılan Büyü Nasıl Çözülür

Her insanın kendisini ya da ailesini muskalardan nasıl koruyacağını bilmesi gerekir. Bu noktada sihir nasıl çözülür konusunu bilmenin önemi daha iyi anlaşılabilir. İnsanın yaratılışı gereği kendi çevresiyle uyum içinde yaşaması gerekir. Bazen bu uyumu bozan dış etkenler olabilir. İşte biz buna sihir ile bir insanın hayatına müdahale etme diyoruz.

Gerçekten de sihir yaparak bir insanın hayatını tamamen iyi yönde ya da kötü yönde etkilemek mümkün. Bu noktada yapılan muska nasıl çözülür gerçekten iyi bilinmesi gereken bir husustur. En çok yapılan muskaların başında bağlama muskaları gelir. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz bağlama tılsımı nasıl bozulur başlıklı makaleme göz atabilirsiniz.

Çok sayıda kişi sihir etkisi altında kalarak tüm sahip olduklarını kaybediyor. Bu insanlardan çoğu kendi üzerinde sihir olduğunu bile bilmeden tüm sahip olduklarını kaybediyorlar. Bu konuda sizden ricam lütfen daha duyarlı olun. Aksi halde başkasının size yaptıracağı bir kara sihir sonucunda her şeyinizi kaybetmeniz mümkün olabilir.

Elbette öncelikle sizde ya da yakınlarınızda muska olup olmadığını öğrenmek gerekir. Bu konuda daha önce yazdığım sihir belirtileri adlı makalemi okuyarak üzerinizde muska olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer şüphelerinizde haklı çıkarsanız hemen akabinde sihir nasıl bozulur bu konuya yönelmeniz gerekir.

Hepinize tavsiyem şudur: Eğer son zamanlarda kendinizde veya ailenizde bazı farklı gelişmeler gözlemlemeye başladıysanız bu duruma karşı kayıtsız kalmayın. Ne kadar erken fark ederseniz çözüme de o kadar kolay ulaşırsınız. Sihir çözdürmek için asla geç kalınmamalıdır.

Unutmayın! Her geçen dakika sizin aleyhinize geçen süredir. Sihir tesiri altında olan kişilerin durumunu kabul ederek hemen çözüm için harekete geçmeleri gerekir. Sihir bozdurmak için ne kadar geç kalınırsa o kadar size zararı olacağınızı asla aklınızdan çıkarmayın.

Sihir Bozma

Sihirden aktif korunma yolları: Kişiyi sihrin etkisinden korumak için bazı ayinler ve uygulamalar gerçekleştirilir. Yani aktif bir faaliyet söz konusudur. Bu nedenle buna aktif korunma yöntemleri diyoruz. Sihirden aktif olarak korunmak için mutlaka profesyonel medyumlardan yardım almanız gerekir.

Sihirden pasif korunma yolları: Kişinin doğrudan biyoenerji dengesini koruyacak metotlar içerir. Örneğin sihir yapılan insana uzaktan başka bir medyumun enerjisi ile yapılacak müdahaleleri içerir.

Sihre karşı korunma önlemleri alma: Genel olarak bir kişinin sağlını, hayati faaliyetlerini ve diğer aktivitelerini korumaya yönelik alınacak tedbirleri içerir. Örneğin yapılan kara sihre karşı önlem olarak yapılan diğer beyaz sihirleri bu kategoriye alıyoruz.

Dolayısı ile sihirden korunmak tek yönlü bir işlem değildir aksine sihirden korunmak için oldukça fazla yöntem saymak mümkün. Önemli olan doğru teşhis ve doğru tedavi yöntemini kişiler üzerinde uygulamaktır. Hangi tedavisinin uygulanacağına elbette bu işi bilen bir medyumun karar vermesi doğru olur.

Sihirden Kurtulmak

Elbette sihirden kurtulmak için çok farklı yöntemler vardır. Ben size kendi evinizde kendi başınıza yapacağınız bir teknik anlatacağım. Bu uygulamayı yaparak üzerinizdeki basit muskalardan kurtulmanız mümkün olabilir. Unutmayın! Sihirden kurtulmak için en iyi yöntem her zaman uzman bir hocadan yardım almaktır.

Şimdi isterseniz sihirden kurtulmak için uygulayacağımız tekniğe geçelim. Bunun için bazı malzemelere ihtiyacımız olacak. Bu malzemeleri aşağıya yazıyorum.

 • 1 adet cam şişe
 • Çok miktarda tuz
 • Yarım litre kadar su
 • Bir kaç tane metal parça (çivi, toplu iğne gibi)
 • Su için kullanılacak herhangi bir kap
 • Mum veya küçük balmumu parçaları
 • 1 adet teneke kutu
 • 1 adet tencere

Şimdi ilk adım olarak elimizdeki mumu bıçakla küçük küçük parçalara ayırıyoruz. Yani mumu küçük küçük keserek parçacıklara bölüyoruz.

Daha sonra bu mum parçacıklarını elinizdeki teneke kutunun içine dökün. Bu teneke kutusu örneğin metal kola kutusu olabilir. Ardından bu teneke kutusu tencerenin içine dikey bir şekilde koyun. Tencerenin içine önceden hazırladığınız suyu dökün.

Yalnız suyun miktarının teneke kutunun boyunu geçmemesine özen gösterin. Yani teneke kutu içinde bulunan mumlar ıslanmayacak. Sonra tencereyi ocağa koyarak 5 dakika tencerenin içindeki metal kutusunun ısınmasını sağlayın.

Metal kutu içindeki eriyen mumu önceden hazırladığınız cam şişe içine dökün. Ardından başka bir kabın içine biraz su dökün sonra bunun içine tuzu ilave edin. Biraz karıştırın ve 5- 10 dakika bekletin.

Daha sonra bu tuzlu suyu da elinizdeki şişenin içine dökerek şu sözleri tekrar edin:

 Açık alanda yolumu bulabilirim. Şeytani güçleri yeryüzünde kötülük yapan kişilere havale ediyorum. Ben kendi yolumu buluyorum ”

Bu sihirli sözleri söyledikten sonra şişenin ağzını sıkıca kapatıyoruz. Hemen akabinde evimize yakın bir toprak alana giderek şişenin boyutlarına uygun olan derinlikle bir çukur kazıyoruz. Bu çukurun altın önce elimizdeki metal parçaları koyuyoruz ve şişeyi yatak bir şekilde bu çukura koyarak üstünü toprakla kapatıyoruz.

Bu işlemleri bitirdikten sonra aynı gece aşağıdaki sesli duayı bir kez dinleyerek yatıyoruz. Bu duayı size sesli olarak aşağıya ekledim. Sesli duayı dinlerken tamamen dikkatinizi sihirden kurtulmaya odaklamanız gerekiyor. Bu yöntemi yapan kişiler kısa zamanda büyük bir rahatlama hissederler.

Son olarak yukarıdaki duayı dinlendikten sonra huzur içinde başınıza yastığınıza koyup uyumanız gerekiyor. Ertesi sabah uyandığınız zaman üzerinizde büyük bir rahatlık hissedeceksiniz. Bu metotla size yapılmış olan basit muskalardan tamamen korunabilirsiniz.

Sihirden korunmak için okunması gereken sureler

Aşağıdaki sureleri okuyarak basit tılsımlardan korunmak mümkündür. Kendisinde huzursuzluk hissedenler, üzerinde sihir olduğunu düşünenler ve derin mutsuzluk yaşayanlar bu duaları okuyarak iç huzura kavuştular.

Değerli kardeşlerim: Hepiniz huzurlu bir hayatı hak ediyorsunuz. Bazen hayatınızda kötü dönemler başınıza gelebilir. Bunlardan en kötüsü elbette birinin size sihir yaptırmasıdır. Bu nedenle sihir nasıl bozulur konusunu sizlere açıklamaya çalıştım.

Hayatınızda böyle bir şey başınıza geldiği zaman korkup panik yapmanıza gerek yok. Sadece soğuk kanlı bir şekilde durumu kabul edip hemen gerekli tedbirleri nasıl alacağınıza odaklanmanız gerekir. İçinizdeki enerjiyi doğru bir şekilde kullanmanız gerekiyor.

Büyü nasıl bozulur diye soran ve bu konuda arayışlara giren kişinin karşısına iki seçenek çıkmaktadır. Bunlar medyumlara giderek onlardan büyüyü bozmalarını istemek ya da hiçbir aracıya ihtiyaç duymadan Kuran surelerini okuyarak büyüyü bozmak.

Bu yazımızda en güvenilir ve emin yol olan Kuran surelerinin okunması ile büyü bozma uygulamalarına değineceğiz. Zira medyumlara giderek çözüm aramak hem maliyetli hem de risklidir. Ayrıca İslam büyü yaptırmayı büyük günahlardan biri olarak kabul ettiği gibi büyüden kurtulmak için medyumlara başvurmayı da hoş görmemektedir.

Büyü kendiliğinden nasıl bozulur?

Kuran sureleri veya medyumlar dışında bir diğer büyü bozma yolu daha vardır. Bu durum “büyünün kendiliğinden bozulması” şeklindedir.

Büyüye maruz kalan kişinin başına ani ve büyük bir olay gelirse bu büyük hadisenin tesiri ile büyü hükümsüz kalabilir.

Cinayet, aşk, kaza, doğum, felç geçirme, düğün ve sünnet gibi büyük törenler ile ani bazı afetlerin yaşanması büyüyü kendiliğinden bozar. Çünkü bu olaylar kişilerin ruh dünyaları üzerinde çok derin izler bıraktığı için “gerçeklik kayması”na neden olur ve büyünün tesiri kaybolur.

Büyü nasıl bozulur sorusundan önce sorulması gereken soru:Büyü belirtileri nelerdir?

Anlamsız yere büyülenmiş olduğu kuruntusuna kapılmak da en az büyüye maruz kalmak kadar tehlikelidir.

Kişinin gerçekten büyüye maruz kalıp kalmadığından emin olması gerekir. Bunun yolu da büyü belirtilerinin neler olduğunu bilmekten geçer.

İşte büyü belirtilerinin en yaygın görülenleri:

 • Yoğun uyuma isteği
  Unutkanlık durumunda artış
  Evcil hayvanların saldırgan davranması
  Her işte görülen kazalar ve her şeyin ters gitmesi
  Konuşma düzeninde bozukluk
  Çok sık eşya kaybetme
  Aşırı sıkıntı hissi ile sabırsızlık
  Ayakkabıların normalden çok daha erken yırtılması
  Yanlış kararlarda diretme ve gerçekleri bir türlü görememe

Yukarıdaki belirtilerin birkaç tanesi aynı anda ciddi biçimde görülüyorsa büyü bozma uygulamalarına vakit kaybetmeden geçmek gerekir.

Kuran sureleri ile büyü bozma uygulamasına geçmeden önce dikkat edilmesi gerekenler

Bütün dualarda olduğu gibi Kuran sureleri ile büyü bozma uygulamasında da mutlaka sureler okunmadan önce abdest alınmalıdır. Abdest alınmadan dualara başlanması doğru değildir.

Bazı kaynaklarda dua öncesi 4 rekat namaz kılınması gerektiği ifade edilmektedir. Kastedilen “4 rekatlık nafile namazı”dır. Kılınırsa iyi olur fakat kişi bu namazı eda etmeye fırsat bulamazsa da duanın tesirinde bir değişiklik olmaz.

Büyü bozma duasının yapılış zamanı sabah namazı ile gün doğumu arasındaki vakittir. Günün diğer vakitlerinde büyü bozma duasının yapılması doğru değildir.

Ayrıca duanın kıbleye dönülmüş, diz çökülmüş, eller semaya açılmış ve yalnız bir ortamda yapılması gerekmektedir.

Hangi Kuran suresi ile hangi tür büyüler bozulmaktadır?

Her büyü türünün bozulmasına vesile olan Kuran sureleri farklı farklıdır. Hangi surenin hangi büyü türünü bertaraf edeceği ile ilgili şu hususlara dikkat etmek gerekmektedir:

Bakara suresini 3 defa okumak

Daha çok mal mülk üzerine yapılan büyüleri bozmak üzere okunur. Eğer bir kişinin malına yönelik büyü yapılmışsa o kişi hiçbir ticaretten kazançlı çıkmaz. Bereketsizlik başa bela olur. Kişi bir türlü maddi bakımdan toparlanamaz. İşte böylesi durumlarda Bakara suresinin 3 defa okunması inşallah büyüyü bozar.

Rad suresini 3 defa okumak

Cinlerin daha doğrusu hüddamların musallat olduğu kişiyi bu beladan kurtarmak için okunan sure. Büyülenen kişi bu duayı okumaya çekinirse kişinin bir yakını da sureyi sesli biçimde 3 defa okuyabilir.

Tarık suresini 7 defa okumak

Daha çok genç kızlarda görülen ruhsal sıkıntıların giderilmesi amacıyla okunmaktadır. Eğer bir büyü genç kızlara yapılmışsa tesiri çok büyük olur. Çünkü genç kızlar büyü gibi şer güçlere karşı tamamen savunmasızdırlar. Bu sure ile koruyucu bir kalkana sahip olunabilecektir.

Rahman suresini 7 defa okumak

Özellikle ayırma ve soğutma büyülerini bozmak için okunmaktadır. Nohut büyüsü ve kaşık büyüsü gibi etkili ayrıma büyülerinin tesirini bir anda yok eder. Bu surenin her gün okunması durumunda karı koca arasında eşi görülmemiş bir muhabbet ortamı oluşur.

Nas suresini 12 defa okumak

Yıldız büyüsü ile tırnak büyüsü gibi bazı büyüler doğrudan doğruya insan ruhunu hedeflemektedir. Bu büyülerin tesirine kapılan kişinin bütün psikolojik durumu altüst olmaktadır. Bu surenin belirtilen sayıda okunması ile inşallah büyünün hiçbir hükmü kalmayacaktır.

Büyü bozma yolunda mucizevi bir sure: Felak suresi

Bütün İslam tarihi boyunca en sık okunan büyü bozma duası Felak suresidir. Felak suresinin konusu da yine bizzat büyü yaptırmanın kötülüğüdür.

Bilindiği üzere Hz. Peygambere bir Yahudi kadın tarafından büyü yapılmış ve büyü malzemesi olan tarak da bir kuyuya atılmıştır. Hz. Ali ve birkaç arkadaşı tarağı bulup sarılı ipleri çözdükçe Hz. Peygamber büyünün tesirinden kurtulmuştur.

Bu olay üzerine Felak suresi indirilmiş ve surede büyü yapanların şerrinden Allah’a sığınılması gerektiği vurgulanmıştır.

Gerçekten de ister kara büyü olsun ister akça büyü olsun bütün büyü türlerinde Felak suresini okumak çok müspet sonuçların alınmasını sağlamaktadır.

Felak suresinin de diğer surelerde olduğu gibi sabah namazı sonrası okunması gerekmektedir. Surenin okunma adeti ise 23’tür. Yani her kim ki euzubesmele çekip ardından 23 defa Felak suresini okursa inşallah kendisine yapılan her tür büyü o anda hükümsüz kalacaktır.

Büyü nasıl bozulur sorusuna İslam alimlerinden bir sure ve bir kutsi cümle okuma ile çözüm reçetesi

Pek çok İslam alimi büyünün bozulması için önce 1 defa Felak suresinin okunmasının ardından da 1 defa şu kutsi cümlenin yüksek sesle söylenmesinin çok etkili olacağını buyurmuştur:

“Bismillahi la yeddirru maasmihi şeyun fil ardı ve la fis semai ve hüves semiul alim”

İslam tarihinde el yazması eserlerde önce Felak suresini okuyup ardından bu cümleyi okuyan ve bu sayede büyüden kurtulan onlarca insanın rivayeti bulunmaktadır.

Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Duası Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?


Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?