Canbar Büyüsü Neden Yapılır

Çok az kişinin bildiği ve çok az kişinin ”Ben bunu istiyorum, bunu istemeliyim!” kararlılığı ile başvurduğu yöntemdir. Peki, canbar büyüsü neden yapılır ve neden bu konuda kararlılık önemli bir algoritma haline gelmiştir? Cevabı son derece sade ve yalın olarak vermek gerekirse, bunun bir kişiye yapılan büyü olmadığı konusunda açık davranmak gerekir.

canbar büyüsü neden yapılır medyumKafanızın karışmaması için, daha detaylı açıklamak gerektiğinin farkındayız. Öyleyse bir diğer süreç olan bağlama ile karşılaştıralım. Bağlamada üç kişi durumun içindedir. Birincisi, yaptıran kişidir. İkincisi, yaptırılan kişidir. Üçüncüsü ise, yapan kişidir. Ama canbar’da durum daha farklıdır.

Canbar Büyüsü Neden Yapılır ve Nasıl Uygulanır

Canbar büyüsü neden yapılır konusunda aydınlanmanızı sağlayacak olan asıl bilgi de burada ortaya çıkmaktadır. Bağlamanın aksine burada büyü iki kişiye uygulandığı için; Büyüyü yapan ve yaptıranın dışında büyü yapılan iki kişi vardır. Yani yaptıran kişi de etkilerinden nasibini fazlasıyla alacaktır.

Daha da açık olmak gerekirse; Örneğin hocamıza veya başka bir medyuma yaptırmak isteyerek danıştınız. Durum tartışıldı, kabul gördü ve işlem tamamlandı. Bu durumda büyüyü yaptıran kişi, kendi iradesi ile kendisinin de ciddi bir aşık olma düzeyi ile büyü yaptırdığı kişiye bağlılık duyacağını bilmelidir. Leyla ile Mecnun misali bir durum ortaya çıkmasına kesin gözü ile bakılır.

Canbar Büyüsü Yapımında Süreç Nasıldır

Bunu paylaşımlı bir duygu havuzuna benzetmek de yanlış değildir. Sevdikçe sevilir ve sevildikçe seversiniz. Duygularınızdan emin olmadığınız takdirde bunu uygulamanız bir hataya dönüşebilir yorumu da, bundan sebeptir.

Canbar Büyüsü Çeşitleri

Diğer tüm enerjisel yapımların aksine canbar büyüsü çok özel bir yere sahiptir. Özelliğini iki kişiyi birbirine aşık eden uygulama olmasında alır. Belki Şirin ile Ferhat aşkı gibi kuvvetli bir bağ kurulmasına katkıda bulunabilir. Canbar büyüsü çeşitleri sayılması mümkün değildir. Tek tip yapılma biçimi olduğu için, ancak büyünün içeriğini anlayabilmeniz konusunda yardımcı olabiliriz.

canbar büyüsü çeşitleri nelerdirİki kişinin birbirine olan bağı konusunu açmak gerekirse, bu uygulama tercih edildiğinde büyüyü yaptıran ve büyü yapılan kişi aynı ölçüde birbirlerine aşık olurlar. Buna ek olarak büyüyü yaptıran kişinin hisleri, büyü yapılan kişinin hisleri ile paralel olur. Kişi bunu kasten bozdurmak istemediği sürece, masalsı ve hatta destansı bir aşk masalı yaşanmaya devam edecektir. Canbar büyüsü çeşitleri olarak değil, aslında bir aşık etme büyüsü çeşidi olarak tanımlanabilir.

Canbar Büyüsü Çeşitleri Nelerdir

Canbar işlemi, bağlama ve aşık etme arasında kalmış bir büyüsel icraat olarak bilinmelidir. Arasında kalmış diyoruz çünkü ne bağlamadır ne de aşık etme. Büyüyü yaptıran kişi, bu uygulamada kendisine de büyü yaptırmış olur. Elbette bunun bir sakıncası yoktur. Zaten kişi eğer bunu tercih ediyor ise, kendi duygularından da son derece emindir. Kendisinde ek bir değişim olması durumu tartışmaya dahil değildir.

Zaten aşık olan birini yeniden aşık etmek değil, duygularını daha keskin hale getirmek durumu ile ilgili etkiler ortaya çıkabilir. Ayrıca bu tarz büyüler, aile büyükleri tarafından da yaptırılmaktadır. Kötü giden evliliklerin iyiye gitmesi ve iki kişinin birbirine masalsı şekilde bağlanması için canbar büyüsü çeşitleri konusunda araştırma yapan aile büyükleri; Bu yöntemi uygun görebilmektedirler.

Canbar Büyüsü Çeşitleri Nasıl Uygulanır

Çoğunlukla tek tip bir uygulama biçimine sahip olması nedeniyle, yapılması ve bozulması da diğer büyülere oranla nispeten daha kolaydır. Deri üzerine işlenerek yapılan bir ritüeldir. Ritüele eşlik eden sesli okumalar da büyüyü işler hale getirmek içindir.

Canbar Aşk Büyüsü

Canbar aşk büyüsü ya da başka bir deyiş ile çoğunlukla iki kişiyi birbirine bağlama amacı ile kullanılmaktadır. Ritüel tabanlı bir  enerji uygulamasıdır. Pek çok enerji yöntemine göre hızlı sonuç vermekle beraber, uygulatan ve uygulanan kişiye aşırı derecede mutlu hissettirebilen bir ritüeldir. Bu nedenle aşık etme ya da aşık olma konularında en çok tercih edilen uygulama biçimlerinden biri olarak bilinmektedir.

Bir kara büyü uygulaması değildir. Kara büyü ritüelleri ile uygulanmadığı için, kişide negatif bir etkinin söz konusu olması mümkün değildir. bu da canbar aşk büyüsü uygulamasının hiçbir yan etkisi olmadığı anlamına gelmektedir. Yüzlerce yıldır uzman medyumlar ya da ruh bilimciler tarafından uygulanan bu büyüde, kişiler aşırı derece bağlı ve mutlu hissetmek dışında ek bir etki yaşamamışlardır. İsminde büyü olduğu için pek çok kişi de bu konu hakkında ciddi çekincelere sahiptir. Nitekim son derece normal bir süreç olarak değerlendirilebilir.

Canbar Aşk Büyüsü Etkili Midir?

Canbar aşk büyüsü veya bağlama büyüsü gibi büyüler pozitif enerjinin bir ürünü olarak nitelendirilmektedir. Yani iyi niyet ile uygulanır ve kimseye zarar verme amacı ile gerçekleştirilmez. Bu nedenle de kişinin temiz isteklerinin evrendeki somut varlığını tetiklemek anlamına gelir. Ve büyüyü etkili bir uygulama haline getiren faktör de budur. Fakat canbar aşk büyüsü uygulayabildiğini iddia eden pek çok kişi, bu büyü hakkında yanlış bilgi vererek insanları yanlış yönlendirmektedir.

Bilinmelidir ki hiçbir büyü 2-3 gün kadar sürelerde yapılmaz ve kesinlikle bu kadar kısa sürede sonuç vermez. Ek olarak hiçbir büyü kesin olarak sonuç vermez. Sadece hocamız medyum Zalal gibi uzman kişiler yarafından uygulanan ritüellerden sonuç almak yüksek ihtimallidir. Fakat bu kesin sonuç vereceği anlamına gelmez.

Canbar Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar

Kesin sonuç veren işlemler yapıyouz gibi yalan yanlış yönlendirme yapan sahte kişiliklere kesinlikle ve kesinlikle güvenmeyiniz. Enerjiye yön vermek bilgi, tecrübe ve ilim ister. Yine de sonuç için kesin yargısını kullanmak mümkün değildir. Evrende bir şeyleri kesin olarak değiştirebilecek tek kudret, yaratanda vardır. Biz insanlar ancak ve ancak doğru süreçler yürüterek, istediklerimizi birer beklenti olmaktan çıkaracak çalışmalar yürütebiliriz.

Canbar aşk büyüsü de bu beklentilerden biriyse eğer, sonucun kesin olacağına dair herhangi bir garanti vermek mümkün olamaz. Sonuç sürecini etkileyen yüzlerce farklı faktör varken, kesin iddialar sağlıksız bir iletişim oluşturabilmekte ve kişileri uzun vadede üzebilmektedir. Canbar aşk büyüsü yapan ya da yaptığını iddia eden kişiler ile çalışmadan önce bilmeniz gereken en önemli hususlar bunlardır.

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?