Gideni Geri Döndürme İşlemi

Gideni geri döndürme, gideni geri getirme Kişilerin gideni kesin döndüren işlem olarak bildiği işlem çevirgel işlemi olarak bilinmektedir. Birçok kişi tarafından etkisi kanıtlanmış bir işlemdir. Bu işlem sayesinde pek çok kişinin yeniden başlaması imkansız olan ilişkileri dahi yeniden başlamıştır. Birçok ailenin yeniden toparlanmasına yardımcı olan etkili işlemlerden birisidir ancak kötü niyetli bir şekilde kullanılmaması da önceliktir. Sadece iyi niyetler ile yapılması halinde etkili olacağını söylemek mümkündür.

Gideni Kesin Döndüren İşlem Nedir?

Kişilerin yaptığı gideni kesin döndüren işlem yani çevirgel işlemi genel olarak vefkler kullanılarak yapılan bir işlemdir. Vefk kırmızı bir kalem ile beyaz bir kağıda ya da ceylan derisine işlenir. Bu işlemden iki ayrı deriye ya da kağıda yapılır. Kağıtlardan işlemlerin yapılacağı kişinin adı olduğu kağıda şeker dökülür ve diğer kağıt üzerine kapatılır. Kağıtlar katlanır ve bir toprağın içine gömülür. Gömülen yerde herhangi bir hayvanın gezmemesi oldukça önemlidir. İşlemin en önemli detaylarından birisi de kimseye söylenmemesidir.

Gideni Kesin Döndüren İşlem Etkili Midir?

Giden kişinin dönmesine yardımcı olan gideni kesin döndüren işlem doğru bir şekilde yapılması durumunda oldukça etkilidir. Genel olarak harflerin doğru yazılması, işlem sırası ve etkisi üzerinde oldukça önemlidir. Tabii işlemi yaptığınız kişi de bu durumda önemlidir. İşlem yapılan işinin üzerinde herhangi bir negatif enerji ya da kara işlem var mı bilmek gereklidir. Bazı durumlarda karşı tarafın üzerinde kara işlem olduğu için çevir gel işlemi işe yaramaz. Bilmeyen kişiler bu işlemin direkt olarak yaptığı zaman kötü etkiler ile karşı karşıya kalmaları dahi mümkündür. Olabildiğince uzman biriyle bu işlemi gerçekleştirmeleri gereklidir.

Gideni Kesin Döndüren İşlem Ne Kadar Zamanda Etki Eder?

Birine yaptığınız gideni kesin döndürme işlemi zaman içinde etki eder. Karşınızdaki kişide herhangi bir sorun olmaması durumunda en fazla 15 gün içinde etkisini gösterir. Karşınızdaki kişi başka bir işlemin etkisi altındaysa öncelikle bu işlem bozulmalı ve kişiye verdiği negatif durumların ortadan kalması gereklidir. Birine kötü niyetli olarak bu işlemi yapmanız durumunda da işlemin tutmama olasılığı vardır ve istekleriniz yerine gelmeyebilir.

En Etkili Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

En Etkili Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır” üzerine 2 düşünce

 • 24/01/2021, 17:02
  Kalıcı bağlantı

  selam benim bir gönül isim vardı aslında başlarda iyiydik iş ciddiyete bindi diyemi başka sebeplerden dolayimi bilinmez bana karşı uzaklaşmaya soğuk kalmış gibiydi bende birşey olduğundan şüphe ederek hocamdan yardım almak istedim hakkında çok güzel şeyler vardı ve etkilenip ümitlendim kendisini aradım konuştuk güven verdi baya bende hemen çalışmaların başlanmasını istedim vakit kaybetmeden 7 gün sürdü 5 gün bittikten sonra etkilerini baya bi gördum melek gibi biri olmuş saf gibi neyse aileler tanışacak söz olacak çok mutluyum

  Cevapla
 • 24/01/2021, 17:04
  Kalıcı bağlantı

  Benimde başımdan böyle bir durum geçti hocam senden allah razı olsun. gerçekten kimsenin yapmadığını yaptın bana. nereye gitsem herkes dolandıcı çıktı ama burası benim işimi kesinlikle bir hafta gibi kısa bir sürede çözdü sana ne kadar teşekkür etsem azdır.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?