Kocasının Evde Dönmesi, Kocasının Karısına Düşkün Olması, Kocasının Sadakatli Olması, Kocasının Yalan Söylememesi.


Değerli mümin kardeşlerim: Evlilikler bazen planladığımız şekilde gitmez. Biz ne kadar istesek bile bazen bizim kontrolümüz dışında bir takım olumsuz durumlar meydana geliyor. Özellikle evli kadınların eşlerini eve bağlamak için okuması gereken duaları bu yazımda sizlerle paylaşacağım.

Kocanın karısına düşkün olması için okunan dualar gerçekten işe yarıyor mu? Diye haklı olarak soru sorunlar oluyor. Eğer mümin kadınlar temiz kalple ve inanarak aşağıda paylaştığım kocayı kendine bağlama dualarını okurlarsa sonuç almamaları için hiç bir sebep göremiyorum.

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım

Eşler arasında bozulan muhabbeti artırmak için okunan çok güçlü dualar vardır. Bu dualar okunarak eşlerin arasındaki sorunların çözümü mümkün. Karı ile kocanın arasındaki soğukluğu gidermek için okunan dualar Allah katında kabul edilir.

Hemen aşağıdaki duayı yatsı namazından hemen sonra 2 defa okuyan mümin kadınların eşleriyle araları kısa zamanda düzelir. Gereksiz tartışmalar biter ve huzurlu bir ortama geçiş sağlanmış olur. Kocalarını kendilerine bağlamak isteyen müslüman kadınlar aşağıdaki duayı çarşamba gecesi yatsı namazından sonra 2 defa okusunlar

 

Aile kurmak ne kadar önemliyse aynı şekilde aile hayatını korumakta o kadar önemli. Ne yazık ki artık evliliklerin çoğu boşanmayla sona eriyor. Gerek erkekler gerekse kadınlar hemen pes etmeye çok istekli görünüyorlar. Oysa evliliği kurtarmak için her iki tarafında istekli olması lazım. Emek verilmeyen ilişkiler çok kolay sona erebilir.

Eşler arasında çıkan bazı tatsız tartışmalar sonucu her iki tarafta birbirlerine karşı soğumaya başlıyor. Sonuç olarak artık geri dönülmez bir noktaya geliniyor. Durum ne kadar zor olursa olsun karşı tarafı ikna etmek için onun kalbini kazanmak gerekiyor. Evlilik kutsal bir kurumdur ve bazen haksız bile olsak sırf evliliğimizi kurtarmak için egomuzu bir tarafa bırakıp karşı tarafı anlamaya çalışmalıyız.

Kadınlar erkeklere oranla bu konuda daha özverili davranıyorlar. Yuva kavramı kadınlar için daha çok anlam teşkil ediyor. O nedenle eğer erkek karısından uzaklaşmaya başladıysa kadının hemen önlem alması doğru olur. Bir kadın kocasını kendine bazı dualar okuyarak rahatlıkla bağlayabilir.

Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua

Çok sayıda mümin kadın ” kocamı kendime nasıl bağlarım? ” diye düşünüyor. Bu yönde çok fazla soru geldiği için kocanın karısına düşkün olması için okunan duayı hemen aşağıya yazdım.

İnanan mümin kadınlar eşlerinin kendilerine düşkün olması için aşağıdaki duayı cuma akşamı yatsı namazından sonra 7 defa okusunlar ve bu okuma işini 2 hafta boyunca tekrar etsinler. Yani bu hafta cuma günü dua okuyan kadının bir sonraki hafta cuma günü tekrar bu duayı okuması gerekiyor.

Kocayı kendine bağlama yolları olarak dua okumak en etkili yoldur. Eşiniz zaman içinde sizden duygusal olarak uzaklaşmış olabilir. Hatta başka bir kadına ilgi göstermeye başlamış da olabilir. Durum ne kadar zor olursa olsun ailenizi kurtarmak için Allah’a dua etmelisiniz. Yüce Allah kendi yarattığı kullarının mutlu olmasını ister ve onların hayırlı dualarını geri çevirmez.

Eşimin Bana Düşkün Olması İçin Dua

Dinimize göre eşlerin arasındaki muhabbeti güçlendirmek için dua okumak güzel bir yöntemdir. Karı ve koca arasındaki bağın artması için hemen aşağıda özel bir dua bulacaksınız. Bu duayı salı gecesi 3 kere okuyan mümin kadınların eşleri onlara sevgi bağı ile bağlanır.

Peki erkekler kadınlardan niçin uzaklaşır? Bunu hiç düşündünüz mü? Aslında bu sorunun tek bir cevabı yok. Çok farklı nedenlerden dolayı bir erkek kendi karısından zaman için uzaklaşabilir. Karısına karşı eskiden duyduğu ilgiyi duymayabilir. Ekonomik etkenler başta olmak üzere pek çok farklı neden sayılabilir.

Ancak bir erkeğin doğasını anlarsanız o zaman erkeği yönetmek daha kolay olur. Kadınların bu konuda birikimi çok önemli rol oynar. Eğer bir kadın kendi erkeğini çok iyi tanırsa doğal olarak kocasının kendisinden beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilir. Bu önemli bilgiyi fark eden kadınlar kendi evliliklerinde her zaman daha başarılı olurlar.

Fakat tüm bunlara rağmen yinede erkeği evde tutmak ya da karısına karşı ilgisini sürekli canlı tutmak zor olabilir. Kadınların bu noktada yapması gereken çeşitli dualar okuyarak kocalarının kendilerine bağlanmasını sağlamaktır.

Kocayı Eve Bağlamak İçin Dualar

Bazen kadınlar eşlerinin eve geç saatte gelmesinden şikayet ederler. Aslında haksız değiller çünkü bir erkeğin evine geç gelmesi veya eşine yeteri kadar zaman ayırmaması doğru bir şey değil. İslami değerlere sahip olan bir erkeğin kötü alışkanlıklar edinerek evine karşı ilgisiz olması kabul edilemez.

Hemen aşağıda kocayı eve bağlamak için tesirli bir dua bulacaksınız. Bu duayı 3 gece boyunca 3 her hece 3 defa okuyan mümin kadınların eşleri tez zamanda eve bağlanır. Kötü alışkanlıkları terk eder ve eşine karısına karşı daha şefkatli olur.

Bazen hayat bize acı oyunlar oynayabilir. Hayatın kendi kuralları var ve biz ne kadar çok bu kuralları bilirsek, o denli ilişkilerimizde de başarılı olabiliriz. Mümin kadınların üstüne düşen görev bu zorluklara karşı mücadele etmektir. Kendi mutluluğunuz için emek vermeniz gerekiyor. Zorluklar her zaman hayatın içinde olacak ve bizlerin bu gerçekleri bilerek yaşaması gerekiyor.

Hayatla savaşmak yerine onun kendi kurallarını bilerek bu yaşam oyuna dahil olursak her zaman başarılı oluruz. Karşılaşılan zorluklara karşı pes etmek yerine bu sorunu nasıl çözeceğimize odaklanmamız gerekir. Doğru alınan kararlar ve doğru dualar sayesinde bitme aşamasına gelmiş evlilikler bile tekrar kazanılabilir.

Uzun yıllardır ayrılan eşleri birleştirmek için özel vefkler ve güçlü dualar hazırlıyorum. Medyumluk hayatım boyuca sayısız çaresiz insana yardım ettim. Onların dertlerine çare oldum ve yuvalarını kurtardım. Belki de benim için en büyük mutluluk yıkılma aşamasına gelmiş bir yuvayı kurtarmak.

Yaptığım çalışmaların sonuç vermesi kişisel olarak beni çok mutlu ediyor ve benim en büyük hediyem eşleri tekrar bir arada görmek. Yıllar önce Ayşe adında bir genç kız bana gelerek yardım istemişti. İlk başlarda çok çaresiz görünüyordu ve artık kocasının kendisini tekrar sevebileceğine ikna olamıyordu.

Yaklaşık 7 yıllık bir evlilik süreci sonunda Ayşe hanımın kocası artık onu sevmediğini ve boşanmak istediğini söylemiş. Ayşe hanım doğal olarak büyük bir depresyon yaşıyordu. Öncelikle onunla konuştum ve onun ikna olmasını sağladım.

Ne yapılması gerektiğini kendisine bir bir anlattım ve Allah’a şükür en sonunda onun tekrar kendine olan güvenini kazanmasını sağladım. Ardından 1 haftalık bir süreç içinde kendisine özel dualar hazırladım ve verdim. Çok kısa bir süre sonra Ayşe hanımın ayrılmak isteyen kocası tamamen şark ederek Ayşe hanımdan özür diledi ve hatasını anladığını söyledi.

O  zamandan beri bu çift her yıl bana gelerek halimi hatırımı sorarlar. Diyeceğim şudur ki, asla umudunuzu kaybetmeyin. Mücadele edin ve duygusal kararlar almayın. Kadınlar bu hatayı çok yaparlar duygusal kararlar alarak aslında kendilerine zarar verirler. Kendi çıkarlarına terk kararlar alarak pişman olacakları durumlara yol açarlar.

Zor durumlar karşısında elimizden geldiğince duygusallığı bir tarafa bırakıp daha rasyonel düşünmek bizim doğru kararlar almamızı sağlar. Bu şekilde sonradan çok pişman olacağımız senaryolara kendi ellerimizle imza atmamış oluruz.

Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?