Nohut Büyüsü, Nohut Büyüsü Nedir, Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır? Ama önce şunu hatırlatmak istiyorum, nohut sihri hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen kardeşlerim iletişim sayfasından bana ulaşarak sorularını bana gönderebilirler. Nohut sihri yaptırmak ya da daha fazla bilgi almak isteyenler çekinmeden benimle temasa geçebilirler.

Nohut Büyüsü

İster kadın olun ister erkek, Dünya üzerinde yaşayan her bireyin sevmeye ve sevilmeye gereksinimi vardır. Bu ihtiyaç karşılanmadığı zaman insanın içindeki duygu merkezinde büyük bir boşluk meydana gelir. Bu boşluk aşkın eksikliğidir. Eğer bir insan başkası tarafından sevilmiyorsa kendi varlığında büyük bir boşluk oluşmaya başlar.

Bu boşluğu doldurmak için kişinin aşık olması ve diğer kişi tarafından sevilmesi gerekir. Bu şartlar meydana gelmediği zaman elbette zamanla bu kişilerin mutsuzlukları daha çok artacaktır. Sevilmek büyük bir ruhsal ihtiyaçtır bu ihtiyaç karşılanmadığında kendimizi çok yalnız hissederiz.

İşte bu noktada nohut sihrinin önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Daha önce birisini sevmiş olabilirsiniz ve bu kişi sizi aniden ortada bırakarak sizden ayrılmış olabilir. Ya da sevdiğiniz kişi başka birine gitmiş olabilir. Senaryo nasıl olursa olsun sonuç olarak terk edilmek size büyük acı verir. Bu acının önüne geçmek için bazı alternatif yöntemler vardır.

Bu yöntemlerin başında sihir yaptırmak gelir. Sizi terk eden sevgilinizin veya eşinizin size tekrar dönmesi için nohut sihri yapan bir hocadan destek alabilirsiniz. Kuralına uygun olarak doğru ilmi bilgiler ışığında hazırlanan nohut sihri mutlaka sonuç verir. Nohut sihri yaptıran bir kişi çok kısa bir süre sonra sevdiğine tekrar kavuşabilir.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır

Makalemin sonlarına doğru nohut sihri nasıl yapılır size tarifini vereceğim. Bu nedenle sabırlı olup yazımı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum. Bu konuda detayları atlarsanız yapacağınız nohut sihrinde başarı alma oranınız o ölçüde düşük olacaktır.

Bir sihri doğru yapmanın ilk kuralı yapılacak muska hakkında doğru verileri toplamaktır. Başarılı sonuç almak için bir takım kuralların iyi idrak edilmesi gerekir. Yarım bilgiler ışığında hazırlanan nohut sihri asla istediğiniz sonuca ulaşmanıza yardımcı olmaz. Bu nedenle her ayrıntıyı öğrenmeniz başarının ilk altın kuralıdır.

Nohut Büyüsü Yaptıranlar

Peki aranızda daha önce hiç nohut sihri yapan var mı? Ben olduğunu düşünüyorum belki bu kişilerden bazıları sonuç aldılar, bazıları ise sonuç alamadılar. Nohut sihri yaptıranlar veya kendi başına nohut sihri yapanlar zaman zaman farklı sonuçlarla karşı karşıya kalabilirler.

Burada ki hassas nokta yapılan işlemin aslına ne kadar uygun yapılıp yapılmadığı konusudur. Aslına uygun yapılmayan nohut sihri gayet tabi sonuç vermez. Bu nedenle zaten bu işin uzmanlarından yardım almak çok önem taşır. Oradan buradan duyarak evde kendi başına nohut sihri yapan kişiler boşuna kendilerini hiç yormasınlar.

Nasıl ki hasta olduğunuzda konusunda uzman bir doktora gidiyorsunuz tıpkı bunun gibi sihir yaptırmak içinde medyum ya da hocalara gitmeniz gerekiyor. Bazı kişiler sırf para vermemek için medyumlara gitmeyerek kendi kendilerine nohut sihri yapmaya çalışıyorlar. Fakat bu son derece tehlikeli sonuçlara neden açabilir. Bunun çok iyi anlaşılması gerektiğini düşünüyorum.

Nohut Büyüsü Tarifi

Etkili ve sonuca odaklı nohut sihri yapmak için size gerekli olacak bazı sihir malzemelerine ihtiyacınız olacak. Bunları hemen aşağıya maddeler halinde yazdım.

  • 41 tane kurutulmuş nohut
  • 1 adet boş beyaz A4 ölçüsünde kağıt
  • 1 adet tahta veya metal kaşık
  • Gürültüsüz ve sakin bir ortam

Evet eğer yukarıdaki şartları yerine getirdiysek artık nohut sihri tarifine başlayabiliriz. Öncelikle gün içinde istediğiniz bir zamanda nohut sihri hazırlamanız da bir sakınca olmadığını belirtmek isterim. Ben size özellikle gece vaktini tavsiye ederim çünkü en sessiz ortam gecenin ilerleyen saatleridir.

Bu nedenle özellikle gece saat 12 den sonra uygulamayı yapmanızı tavsiye ediyorum. Eğer gündüz sakin bir ortam sağlıyorsanız o zaman gündüz yapmanızda da bir sorun oluşmaz. Esas olan sakin ve sessiz bir ortamın yaratılmasıdır çünkü bu konsantrasyon için gereklidir.

Önce kıble istikametine doğru dönülmeli ve sevdiğimiz kişi hakkında derin bir düşünceye meditasyon halini yakalamalıyız. Bu noktada tüm dünya sorunlarından uzaklaşarak tamamen düşüncelerimizi sevdiğimiz kişi üzerinde yoğunlaştırmamız gerekiyor.

Bu yoğunlaşma hali yapacağınız nohut sihrinin başarını oranını artıracak bu nedenle sevdiğinize tüm benliğinizle yoğunlaşmanız şarttır. Bu yoğunlaşmayı gözlerinizi kapatarak iki dakika boyunca sürdürün. İki dakika kadar sonra gözlerinizi açarak bir kaşık yardımıyla 41 adet nohutu tek tek daha önce hazırladığınız kağıdın üzerine koyun.

Nohutları tek tek kaşıkla almalı ve kağıdın üzerine koymalısınız yani bu işlemi 41 kez tekrar etmeniz gerekiyor. Kaşıkla her nohut alışınız da sevdiğinize yoğunlaşın. Onun size tekrar dönmesini hayal edin. Bu yoğunlaşma işlemini 41 kere tekrarlayın.

Bu işlemi tamamladıktan sonra kağıdın üzerindeki nohutları kağıt bir külah içine koyun. Elinizdeki kağıdı külah haline getirip nohutları bu külahın içine koyabilirsiniz. Bundan sonra yapmanız gereken bu külahı evinize yakın bir araziye gömmektir. Evinizin bulunduğu bölgeye en fazla 300 metre uzaklıktaki herhangi bir toprak alana giderek bu külahı gömün.

Bu işlemleri yaptıktan sonra evinize tekrar dönerek aşağıdaki sesli duayı bir kez dinleyin. Bu duayı dinledikten sonra sevdiğiniz kişiye odaklanarak yüksek sesle şu kelimeleri tekrar edin ” Duygularımda samimiyim, sevdiğime kavuşmak istiyorum, tüm varlıkların bana yardımcı olmasını istiyorum”  diyerek işlemi tamamlayın.

Nohut Büyüsü Nasıl Bozulur

Sırf kıskançlık nedeniyle sevenleri ayırmak, karı kocanın arasına fesat sokmak, evladı anasından, anasını evladından ayırmak için nohut sihri yaptırmak doğru bir yol değildir. Nohut sihrinde amaç her ne kadar seven kişileri birleştirmek olsa da insanları ayırmak içinde yapılan nohut sihri çeşitleri olduğunu biliyoruz.

O halde size yahut yakınlarınıza yapılan nohut sihri nasıl bozulur gelin şimdi bu konuya yoğunlaşalım. Anadolu da bir deyim vardır ”yuva yıkanın yuvası olmaz” diye. Kötülük amacıyla bu tür işlere kalkışanlar bu kötülüğün kendilerine bir gün ulaşacağını akıllarından çıkarmamaları gerekir.

Her sihrin içinde iyi veya kötü enerjiler vardır bu nedenle birine zarar vermek için yapılan sihirlerde çok miktarda negatif enerji açığa çıkar. Bu enerjinin tesiri altında kalan kişiler elbette sihirden büyük zarar görürler. Bu nedenle yapılan nohut sihrinin biran evvel bozdurulması şarttır.

Şer için yapılan bu sihirlerde ortaya çıkan kötü enerjilerin iptali için elbette bir uzmandan yardım almak gerekir. Bazı kişiler kendi başlarına nohut sihrini bozmaya çalışırlar ve yanlış yaptıkları uygulamalar sonucu büyük zarar görürler. Bu nedenle muska bozan hocalar bu konularda sizlere yardımcı olacaktır. İlmi bilgisi olmayan kişilerin tek başlarına yapılan nohut sihrini çözmeleri teknik olarak mümkün değildir.

Değerli kardeşlerim: Özet olarak şunları söylemek isterim. Hiç bir durumda sizi hayatta tutan, size yaşama gücü veren, size katkı sağlayan amaçlarınızdan vazgeçmeyin. Hepimiz yaşarken hayattan çok şeyler öğreniriz. Hayatın her zaman kolay yanları olmaz bazen zor yanları da olacaktır.

Asıl mesele biz bu zorluklarla başa çıkabiliyor muyuz? Eğer problemlerle nasıl mücadele edeceğimizi öğrenirsek hayatta her zaman kazanırız. Her problemin mutlaka kendi çözüm yolu vardır. Bu nedenle kendimize acımak yerine yerimizden kalkıp hemen harekete geçmemiz gerekir.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?


Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?